Drewiarz z 1 punktem po raz trzeci.

Wczoraj o godzinie 13 odbyło się spotkanie na naszym stadionie, na którym zmierzyły się Drewiarz Rzepedź oraz Juventus Poraż. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Pierwsza połowa była dość wyrównana choć można by stwierdzić że to gospodarze mieli lekką przewagę. Jednak szanse na pierwszą bramkę miał Juventus. W 25 minucie po podaniu prostopadłym strzał odda jeden z przeciwników na nasze szczęście znalazł się na spalonym. W 42 minucie nasz zawodnik zostaje sfaulowany na 20 metrze. Do strzału podchodzi Piotr Spaliński, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza i Drewiarz wychodzi na prowadzenie. Po 45 minutach 1:0. W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej gra była wyrównana lecz kolejną bramkę zdobywa Rzepedź. W 50 minucie po dośrodkowaniu strzałem z główki pokonuje goalkeepera przyjezdnych Adam Świder i daje Drewiarzowi dwubramkowe prowadzenie. W 60 minucie drugą żółtą kartkę dostaje Paweł Szałęga i od teraz Drewiarz musi sobie radzić w 10. Kolejne 20 minut to gra w środku pola. W 78 minucie akcje przeprowadza Poraż i bramkę zdobywa Paweł Osenkowski. Po tym golu w przeciwników wróciła nadzieja i zaczęli nas atakować. Dobrą grą w obronie udawało nam się przerywać akcje Juventusu i wybijać piłkę. W 90 minucie po dośrodkowaniu z połowy boiska przeciwnik odbija piłkę głową tym samym podając Michałowi Mindurowi na 18 metr gdzie ten pewnym strzałem pokonuje naszego bramkarza.